W dniach 8-10 maja 2019r. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019. Miejscem targów jest Warszawa,  Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy do udziału oraz odwiedzenia naszego stoiska i spotkania się z nami. Nasze stoisko  będzie mieć nr I.61 i zlokalizowane będzie w hali głównej. Będziemy prezentować tam oferowane przez nas systemy pomiarowe: skanery laserowe 3D, skanery ręczne, drony, system mapowania 3D oraz oprogramowanie do dokumentowania i analizy zdarzeń drogowych i kryminalnych. Będzie również możliwość zapoznania się z elementami i demonstratorem tworzonego aktualnie we współpracy z Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji sytemu Oznaczania, ewidencji oraz śledzenia obiegu materiału dowodowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii geoinformacyjnych”.

EUROPOLTECH to największa impreza targowa w Polsce, dedykowana służbom mundurowym. Więcej o targach na stronie EUROPOLTECH.

Ze względu na swój charakter targi dostępne są dla przedstawicieli polskich oraz zagranicznych służb policyjnych, cywilnych i wojskowych formacji bezpieczeństwa, uczestników konferencji policyjnej oraz zaproszonych gości. Jeśli ktokolwiek z  Państwo chce odwiedzić te tragi i spotkać się z nami nie spełnia w/w warunków uczestnictwa w targach prosimy o kontakt pod adresem biuro@cyborgidea.com.pl lub telefoniczny  z nr 12 6654010. Istniej możliwość udostępnienia Państwu w recepcji hali targowej zaproszenia uprawniającego do wejścia na teren  hali wystawienniczej  i umożliwiające odwiedzenie targów oraz spotkania z nami.