CYBID eSURV


Cechy systemu

 • Szybkość

  Rewolucyjne skrócenie czasu pomiaru na miejscu zdarzenia w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Podnosi wydajność działania skracając czas wykonania oględzin.

 • Jakość

  Najwyższa dokładność pomiarów wśród systemów dostępnych na rynku! Wyniki z precyzją nieosiągalną przy stosowaniu dotychczasowych, tradycyjnych technik mierniczych. Automatyzacja procesu dostarcza danych pozbawionych błędów przypadkowych, podnosząc ich obiektywność i wiarygodność.

 • Bezpieczeństwo

  Stosowana technologia pozwala na wykonywanie pomiaru ze stanowiska znajdującego się poza obszarem bezpośredniego zagrożenia, dając gwarancję bezpieczeństwa osobie sporządzającej dokumentację. Technologia bezinwazyjnego pomiaru pozwala również nie ingerować w rozmieszczenie pozostawionych śladów.

 • Ergonomia

  Wygodny, łatwy w obsłudze sprzęt oraz oprogramowanie dostosowane do sprawnego prowadzenia pomiarów oraz sporządzania dokumentacji w praktycznie każdych warunkach.

 • Funkcjonalność

  System jest rozwiązaniem dedykowanym polskim służbom policyjnym oraz ekspertom. Dostosowany jest do polskich standardów oraz technik wykorzystywanych na miejscu zdarzenia. Dzięki temu posiada zawansowane funkcje ułatwiające pomiar i wykonanie dokumentacji.

 • Kompatybilność

  Oprogramowanie rejestrujące dane w instrumencie pomiarowym współpracuje z aplikacjami PLAN, V-SIM i PHOTORECT Łatwa wymiana danych, pozwala na tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej i analizę w oparciu o bezpośredni import pomiarów wykonanych na miejscu zdarzenia.

« wstecz Dalej »